Sociální Družstvo AKORN Praha & Spolek AKORN Česká republika

sociálně podnikatelské komunity, politické cíle, zájmy

Sociální Družstvo AKORN Praha & Spolek AKORN Česká republika - sociálně podnikatelské komunity, politické cíle, zájmy

Interiéry Praha

 

Interiéry Praha

www.interirerypraha.eu

Jsme projekt společnosti SD AKORN Praha zaměřený na precizní práci na interiérech.

Máme dlouholeté zkušenosti v této oblasti. Společnost  pana Vlastimila Šimka patřila mezi nejprestižnější interiérové firmy a kralovala na trhu 20 let a za svou existenci vytvořila stovky interiérů od klasických bytů, až po ty nejluxusnější.

 

http://www.interierypraha.eu kladou velký důraz na detail a na specifické individuální požadavky klientů a každou zakázku připravují na míru, důsledně tak rozpoznávají skutečnou představu klienta a rozvíjejí ji k výsledné spokojenosti.

Slovy ředitele společnosti Vlastimila Šimka: „posláním architekta, je hezky uspořádat obyčejné věci“

 

Mezi naše referenční akce patří například realizace vstupu do prezidentské kanceláře, ve spolupráci s hradním architektem Bořkem Šípkem, za další připomenutí stojí rekonstrukce privátní vinárny pod galerií Petra Brandla, návrhy a rekonstrukce pizzeria Venezia, rekonstrukce památkové, např realizace oprav kostela Sv. Martina v Řepích, vybudování čtyř vlastních interiérových studií -koupelnové, kuchyňské, vestavěné skříně, plovoucí podlahy.

Vlastimil Šimek se na několik let věnoval malířství, fotografování, sochařství a výroby mozaiek, nyní se však vrací a aby vše zůročil, navazuje na tradici Interiéry Praha.

A protože je to člověk velkého rozsahu činností a má silné sociální cítení, tak společnost Interiéry Praha i s jejím know-how a podstatnou částí odborníků obnovuje jako projekt SD AKORN Praha v oblasti sociálního podnikání.

Interiéry Praha jsou společností, která je postavena na mistrech v oboru, na lidech, kteří s Vlastimilem Šimkem pracovali v původní společnosti Interiéry Praha a vnáší tak do sociálního podnikání nový standard na kvalitu.

Interiéry Praha jsou tedy sociálním stavebním družstvem AKORN Praha a pracují na principu propojení s další sekcí SD AKORN Praha a to společností Interiéry Help.

Interiéry Help jsou jakousi vyškolovací skupinou zaměřenou na lidi ohrožené na trhu práce. Podobně jako na učilištích, dostávají Interiéry Help jednodušší zakázky, kde se snažíme z těchto lidí vyškolit odborníky na interiéry. Interiéry Help mají dva stupně. První stupeň jsou začátečníci, kteří dostávají nejjednodušší zakázky a ve druhém stupni jsou už složitější interiérové práce například na dotovaných sociálních bytech a bytech nízkopříjmových občanů. Pokud zaměstnanec Interiéry Help za dva roky prokáže nadání a odborné dovednosti, může se přesunout do Interiéry Praha a pracovat se skutečnými mistry na exklusivních zakázkách. Vzhledem k úrovni a vysoké náročnosti na preciznost Interiérů Praha však tento zaměstnanec prochází i zde dvěma úrovněmi a nejprve je považován za “tovaryše IP”.

+420 722 405 982 Vlastimil Šimek (zakázky vyřizujeme mezi 17 a 20 hodinou) vlastimil.simek@post.cz

 

 

„Proti blbosti i bohové bojují marně.“ Jan Werich