Sociální Družstvo AKORN Praha & Spolek AKORN Česká republika

sociálně podnikatelské komunity, politické cíle, zájmy

Sociální Družstvo AKORN Praha & Spolek AKORN Česká republika - sociálně podnikatelské komunity, politické cíle, zájmy

Členové AKORN -nabízejí spolupráci a spojení)

dtrh

Charakteristika:   aktivista v mnoha iniciativách   má vliv na Romskou komunitu,

možně využitelné  

má vliv na umírňování vztahů mezi islámci a křesťani a dalšími etniky

 je aktivní v politických demonstracích, má vliv na lidi kolem sebe, umí využít charisma,

klikněte na tento link <——-

DANIEL SOLIS

Daniel Solis V letech 1988 až 1992 vystudoval na Vrije Univeristeit Brussel mezinárodní vztahy, v roce 1993 obdržel tamtéž postgraduální diplom z mezinárodního a evropského práva. Návazně absolvoval stáž v Evropské Komisi na DG I, a specializovaný kurz evropského práva a lidských práv v Evropě na letní akademii Evropského Universitního Institutu ve Florencii. V roce 1990 až 1992 byl mluvčím Občanského fóra Brusel a dopisovatelem deníku Svobodné Slovo akreditovaným při Evropské Komisi a Evropském Parlamentu. Po ukončení studií pracoval jako poradce v konzultační firmě ve Vídni v kontextu vstupu Rakouska do Evropské Unie. Od konce roku 1994 zastupoval tuto firmu v Praze, kde se věnoval převážně firemnímu a personálnímu poradenství. V této činnosti pokračoval posléze v rámci spolupráce s britskou poradenskou firmou a dále samostatně. Především budou jeho cíle spojeny s jeho minulými aktivitami: Od roku 1996 do roku 2000 pravidelně dlouhodobě navštěvoval Jižní Ameriku, kde se angažoval v ekologických a zdravotnických projektech zaměřených na ochranu Amazonského deštného pralesa a jeho obyvatel. V rámci projektů pobýval u etnik Yanomamo ve Venezuele a Shipibo v Peru. Proplul Amazonii od Horního Orinoka, přes Brazo Casiquiare až po Rio Uccayali. V Praze se nadále věnuje poradenské činnosti, v oblasti kultury, obchodu, a gastronomie, a spolupracuje na servisní výrobě zahraničních audiovizuálních děl, v pozici produkce, organizace, tlumočení, koordinace, nebo asistence režie. Hovoří plynule španělsky, francouzsky, německy, anglicky a nizozemsky, dorozumí se portugalsky, polsky, italsky a rusky. 

tomaš homola

 

 

 

Tomáš je kluk z Brna, tož pište na jeho profil na fb zde na linku, a mějte někajé návrhy..

 

 

lukas strbo

Dobrý kamarád, má zájmy téměř o všechno, čemu se dá ve volných chvílích věnovat a je otevřen každému novému dobrému návrhu

legitka stehlik

Vladimír dlouhá leta bojuje za navrácení POLDI oceláren a holdingu.. Hlavní věcí je, že 8000 zaměstnanců v POLDI mají akcie a vlastní ji ze 14 procent. Byl to nejen moudrý tah, ale i solidární. Vladimír dodnes říká, že úspěšný podnikatel se pozná podle toho, že se s dělníky o vše podělí, i o firmu a že s nimi musí táhnout za jeden provaz. a být skutečně kamarád a kolega. Sám Vladimír si nenechával z měsíčních obřích platů v POLDI nic a vše dával a opravy domů pro dělníky, na svačiny pro všechny zaměstnance a na další jejich věci, jako zájmový časopis a tak dále. Ocelárny zničili zkorumpovaní politici, které podplatily zahraniční ocelárny, aby vévodily trhu a zbavily se konkurence, protože ocel POLDI byla nejkvalitnější v celé Evropě, neboť se slévala ze šrotu. Soud a věci s ním spojeny jsou průhledné a zamlžování masmédii sice mohlo mít svůj vliv na soudy, pakliže by doufali, že všichni naši soudci jsou zkorumpovaní. Nicméně nezávislá média a prostřednictvím demonstrací a dalšího mohou věc ukázat z jiného hlediska. Také doufáme v obektivitu a snahu nového presidenta, který by mohl se pokusit vznést světlo do případu a vysvětlit národu, proč jsme ocelárny ztratili a zda je můžeme obnovit. Spojte se s námi a pomožte obnovit POLDI… Zapojíme Vás do této iniciativy a vytyčíme si dílčí a dosažitelné úkoly krůčkem po krůčku. Klikněte na tento text.

legitka avinty lanaikey

organizátor FB skupiny „Družstva Alternativní Ekonomiky… zájem hlavně o družstevnictví (toto je link na jeho FB profil):

Link na FB skupinu: Hledáme a sdružujeme zájemce o alternativní ekonomiku, samosprávné a svépomocné družstevnictví. Zde mají být projednávány otázky alternativně-ekonomických projektů, zejména družstev, způsoby jejich zakládání, organizování a vyhledávání účastníků. Nejedná se zatím o nějaký určitý plán. V první řadě je potřeba dát dohromady ty, pro které už standardní hospodářské struktury nejsou přitažlivé, mají dost arogance zaměstnavatelů, úřadů práce a státní byrokracie vůbec a raději by spojenými silami rozjeli hospodářství netradiční, samosprávné, nezávislé, demokraticky organizované. Může se ustavit jedno družstvo s působností pro celé území ČR anebo, či vhodněji vedle něj, řada takto orientovaných družstev v regionech. V první řade se předpokládá družstvo zaměřené dosti všeobecně, nevymezené na konkrétní okruh ekonomické činnosti. Poslouží – aspoň v začátcích – převážně jako výchozí, s cílem zformování ekonomické základny pro rozjezd už konkrétních projektů, zejména dalších družstev, která z něj tak vzejdou. Obchodní zákoník stanovuje o účelu družstva: „… za účelem podnikání nebo zajišťování hospodářských, sociálních anebo jiných potřeb svých členů“. Je tedy možné začít družstvem obecně usilujícím o vybudování demokratické alternativní ekonomiky, na obranu zájmů ekonomicky znevýhodněných občanů a na obranu proti kapitálovým gigantům a všudypřítomné byrokracii. Důležité bude najít širší okruh účastníků, aby se rozložily finanční vklady na složení předepsaného základního kapitálu. Toto už je věcí dalšího projednání. || Tato skupina slouží čistě účelům jednání a příprav ve věcech alternativní ekonomiky a samosprávného družstevnictví. Všichni jsou žádáni, aby se těchto témat drželi. Nedávejte sem všelijaké zprávy o ekonomickém vývoji, který s tímto přímo nesouvisí. A už vůbec ne nesouvisející politické zprávy a výzvy (odstoupení vlády a ministrů, vojenské intervence v zahraničí apod.). Jakkoliv jsou to témata důležitá, existuje mnoho jiných míst – i tady na FB -, kde o nich můžete vhodně informovat. Ze zkušeností vyplývá, že zasílání ne přímo souvisejících politických, společenských, ekonomických článků vede ke znepřehlednění a znehodnocení jakékoliv skupiny, mail-listu apod. Zde se proto budeme držet tématu.

antonin smola2

zlodějská a vyděračská ultra pravice, která není postavena na sociálním soklu spravedlnosti nám tak nějak nesedí:-) – v soušasné době není zde žádná politická strana, které by skutečným levicovým názorem a touhou po sociálně spravedlivém státu toužila, spíše zde mají tendeci nejen vykrádat státní erál ale i co nejvíce okrádal občany -jsem pro rozkvět státu, jsem pro co největší zaměstnanost, to proto aby si občan na živobití vydělal a né aby ho stát živil ale jsem zásadně proti aby občan a to i ten živnostník byl okrádán -správa společného majetku a správa společného zisku mi není cizí, je to motivace o zapojení skupiny osob vlastnící společný majetek, který se snaží rozmnožovat a ošetřovat

 

anonymous hiamury

ten to člen si přál zůstat v anonymitě… spolupracuje jen s přísně vybranými lidmi… učitel matematiky a biologie na střední škole nyní po úraze v ID. Pracuje doma na počítači… máte pro něj nabídku? konsultujte to s vedením AKORN (zde na tomto linku, klikni sem)

martin liška legitimace AKORN

Cíl 3p – vytvořit civilní dozor nad policií – musí se to nazvat spoluprácí aby to prošlo… aby nedělala lidem to co Tofl, apod. Podstata – člověk uvidí bezpráví od PČR – vytočí 159,  přijde občany organizovaná hlídka vybavená zázn.médii a vše ´´ve spolupráci s PČR´´ natočí, aby si následně zaměstnanci policie, ani lidé „nevymýšleli“ -měla by být bezplatná, placená státem. Ve stručnosti. Zřemě asi jako nadační fond… Když by bylo víc peněz, pomáhala by i právním zastoupením. Také vzdělávat lidi aby znali svá práva v jednání s úřady, apod… Prediktivní vzdělávání a nauka Ústavy a obč. zákonů aby se následně vyhli právním sporům  – nedat možnost lumpům dělat z lidí hlupáky!

clen akorn jan kubicek

Honza Kubíček je umělec a jeho směřování je v podstatě vyjádřit se jazykem většiny (za většinu) jednoduchým gestem, úvahou, projevem a podobně -smysl a cíl společné a společenské snahy a kritizovat neopodstatněné problémy společnosti a jejich činitele. Honza by rád se začal podílet na alternativním zaměstnávání, pradvěpodobně, nebo nejlépe spojeného s uměleckým vyjádřením a s využitím ekologických alternativ. Klikni na  tento text a budeš na jeho FB profilu, můžeš si ho dát do přátel a diskutovat s ním o spolupráci a podobně..

 

mirek machaceknemám rád kapitalismus, mám rád revoltu, dobrý rock a partu kamarádů… spojte se se mnou, pobavíme se co a jak v AKORNu… klikni na tento link a budeš na mém FB, dej si mě do přátel <—-:

 

robert vaš. legitim2

ekonomická sekce, odborník -jsme rádi, že ho máme, zaobírá se velkými projekty a čeká jen na vážné úvahy, které by za to stály se jim věnovat <—–: (link je kontaktem na jeho FB a přesměruje Vás)

je mi 46 let a přežít je můj cíl, mám v plánu zanechat po sobě mé jméno a vychovat aspoň jednoho lepšího člověka jak sem já… NECHCI STÁT BOKEM…. KDYŽ JE VÁLKA? NECHCI STÁT BOKEM, TAK SEM V PRVNÍ LINII..A JEŠTE ŽIJU…. JÁ LÉTA A ZÁSADNĚ DĚLÁM CO KDY A JAK CHCI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A TAK TROCHU SEM PSÍ VOJÁK A PSI HRAJOU JEN NA JEDEN NÁSTROJ!!! SEM KDO SEM -ROZHODNI ZA SEBE….JÁ ŽIVOT PÍŠU KRVÍ…. pokud se chceš přidat klikni na tento text a přenese Tě na FB profil Igora <——-:

Barbora je letuška a bydlí v Argentině… Je však Češka a do Čech lítává… Barbora podporuje alternativní systémy, sociální spravedlnost a je to velká bojovnice… Pokud bude v ČR, ráda se podívá na jakoukoliv akci, kde se bojuje za práva lidí a seznámí se s kýmkoliv z Vás.. Jinak po FB může pomáhat psát, nebo si chatovat o užitečných věcech, zapojit se do FB skupin a přispívat… Klikněte na tento link a přenese Vás to na Barbořin profil na FB, dejte si jí do přátel a poznejte jí a popovídejte si v jejích FB skupinách o životě, o tom co Vás trápí a co by jste chtěli a jak změnit <———:

Věra je poradkyně v  oboru financí. Nechte si od ní udělat analýzu zdarma, udělá Vám jí bezplatně a poradí Vám, zda všechny finanční služby které využíváte se nedají využívat lépe a efektivněji. Její upřímná přirozená víra ve vítězství lidského dobra je bezmezná a naplňuje všechny, které zná -nesmírnou pozitivní energií..

Asociace a Nadace Pavla Vondrouše…. Co dodat? Pavel svým činem (střelil několikrát plastikovýma kuličkama po hlavě našeho státu) rozpoutal mediální zájem, jistě svůj čin ospravedlnil mnohými cíli (nikoliv terči 😀 ) na které chtěl ve světě i doma upozornit… Problémů je mnoho… Sociální propad, ekologické katastrofy, odcizení lidí jeden druhému, rostoucí bída i nezaměstnanost, rodinné problémy nemála z nás atd… Pavel má prostor, protože se stal nejen u nás doma, ale i mezinárodně známou osobou… Proto je důležité pomoci Pavlovi jeho iniciativu vést vážně a správným směrem… Mediální zájem by měli přitáhnout správné Pavlovi názory… Kamarádství, spravedlnost, solidarita, ekologická rovnováha a harmonie, spravedlivý řád a smysl, nastolení hojnosti a blahobytu pro všechny bez rozdílu, oproti separování a utlačování, psychického ponižování na základě značek výrobků a další a další… Pomůžeme Pavlovi? Pokud chcete s ním jakkoliv spolupracovat, klikněte na tento text a přenese Vás to automaticky na jeho FB profil, můžete ho požádat o přátelství a navrhnout mu spolupráci. <———-:

Adam je vodohospodář a miluje přírodu a vodní zdroje… Problematika v ČR je i ohledně znečišťování vodních zdrojů společně s životním prostředím… Adam studuje krajinné a vodní hospodářství… Adam ale také citlivě vnímá problematiku ve vztazích mezi lidmi a spíše podporuje sociální cestu vzájemné tolerance a solidarity kde má solidarita čelní vedoucí postavení a další náležitosti společenských konvencí a nutností se teprve opírají o prvotní její potřeby… Adam je z Ostravy.. Zkontaktujte Adama a spojte se s ním a jeho iniciativou Klikněte na tento text <——:

Co Vám může nabídnout Adéla Žurková? S čím by jste se s ní mohli spojit? Například z osobního rozhovoru vím, že Adéla rozumí úsporám za energii ve Vaší domácnosti.. Trochu se tam rozhlédne a zjistí, že jste vedení ve špatné kategorii, protože máte například jistý spotřebič, který Vás do té kategorie zařazuje.. Jsou to vcelku jednoduché věci a je těch možností pro úspory více (například používat tam a tak takové a takové žárovky a podobně), nicméně jejich složitost a provázanost je nutné minimálně zkušeným okem prostudovat, když vše zvládnete a Adéla Vám poradí, zaručeně ušetříte..:)  Pokud Vám cokoliv z toho je sympatické a chtěli by jste se s Adélou zapojit, nebo přidat se k ní a počkat až Vás „rozhodnutých“ bude dost, nebo chcete od Adély poradenství.

Michal Eler je ze Žďáru nad Sázavou, má rád progresivní moderní proudy, pomáhá lidem se angažovat a je přístupný debatám. Klikni na tento text <—-:

Jiří je mladý a nadaný člověk. Bydlí v Brně a rád diskutuje s lidmi o zavedení spravedlivější společnosti. Jiří také politicky kandiduje ve svém městě, kvůli autorským právům různých stran, neuvedeme sami za kterou stranu kandiduje, avšak poradíme Vám jen že můžete kliknout na tento odkaz a zeptat se Jiřího sami, rád se o tom s Vámi pobaví a má skutečně zajímavé nápady jak zlepšit oblastní politiku a fungování obce. Klikni na tento text <—–:

Vlasta je aktivista, rád by udělal společně s dalšími konkrétní akci jako zatarasení úřadů a znemožnění úředníkům jít do zaměstnání. Na tom se spojí rád se stávkujícími odboráři, kteří uznávají, že když už má někdo stávkovat, ať stávkují všichni (jeden za všechny, všichni za jednoho). Vlasta je Romského původu a bojuje současně i za slušné kamarády Romy. Vlasta bojuje za sociální práva a proti skrytému rasizmu <—–: klikni na tento text a dostaneš se na Vlastovu stránku a můžeš si ho dát do přátel a navázat spolupráci.


Je z Prahy.. Má zájem se seznámit s novými kamarády a přáteli. Má zájem o akce typu výlety, diskuze, popít pivčo apod.. Klikni na tento text <—-:

Michala podpoří komunitní alternativní ekologicky

 soběstačné bydlení..

Ale je zde i zájem o práci s lidmi na jejich osobním rozvoji, pochopení a poznávání sama sebe v souvislosti s přirozeností a respektem k přírodě každého jedince. 

Michalje schopná působit motivačně a má zájem 

o esoterické praktiky, bylinkářství, 

cvičení a obecně sport a turistiku, 

meditaci, ale i adrenalinové záležitosti.. klikni na tento text <—-.

Leoš Orava bydlí v malé vesničce Hranice a je velmi šikovný pokrývač.. Hájí zájmy nízkopříjmových skupin. Má rád rockovou hudbu a rád v dobré atmosféře přátel si s nimi zajde na nějaký koncert, nebo jen tak popít pivko.. Jeho slovy “ Tak mám rád rockovou muziku, družstva jsou mi také blízko, jsem z vesnice,tak se zajímám o celkové politické dění, lidé jak čím dál upadají pod hranicí bídy a tak…“ Pokud chcete spolupracovat v něčem s Leošem Oravou, klikněte na tento text a dejte si ho na FB do přátel, později se přeci vždy může něco vyvrbit…:) <—–:

Vladimír zapojí další přátele do Iniciativy proti exekucím, za odhalení dluhových pastí, do kterých nás dostali banky a za restituci v rámci tohoto okradnutí pro okradené lidi, spojte se s ním a zapojte se do jeho iniciativy „Iniciativa Zažalujme Banky“ -kampaň proti lichvě a exekucím. klikni na tento text <—-.

Tomáš má rád práci a své podnikání. Je kumštýř a v jeho okrese ho málokdo z jeho oboru nezná. Stavební práce, přetvorby bytů, a další podobné úpravy jsou nejen jeho živností, ale i koníčkem a láskou. Tomáš by rád spojil více živnostníků svého oboru a umožnil tak lidem masověji řešit bytovou situaci, neboť Tomáš věří svatému pravidlu, že pokud se nabídky živnostníků spojí (například do marketingového programu) a tím i rozšíří, ceny mohou klesat, neboť žádosti o provedení prací úměrně s tím díky klesajícím cenám budou stoupat. Proto by byla za takovýchto podmínek i možná případná spolupráce s rozumným politickým subjektem, který by v dané obci chtěl řešit bytovou politiku společně s potřebnými, ale i s živnostníky a podnikateli. Pokud se chcete spojit jako živnostníci s Tomášem, napište mu. Pokud chcete ho a jeho iniciativu podpořit jen zakázkou u něj na úpravu bytu, či jinou stavební práci, dohodněte se s ním a zeptejte se ho na ceny (má je spravedlivé..).. (Tomáš operuje hlavně v Ústecku, Teplicku, Mostecku, ale zakázka může být kdekoliv, práce je přeci voňavá vždy a všude… klikni na tento text <—-. 

Jan se zapájí do aktivit AKORN kolem skupiny Tomáše Veverky na Teplicku, klikni na tento text a budeš na Janově FB profilu <——-:

clen akorn martin husak novak

Martin je aktivista na Teplicku.. Příjde rád na demošku, zůčastní se akce, petic a podobně.. Pokecá u pivka s přáteli a tak dále.. Uvítá návrhy, rád se pobaví, klikni na tento text a budeš na jeho facebookovém profilu, můžeš si ho dát do přátel a diskutovat s ním o spolupráci a podobně …

Andrea by se potřebovala zapojit do společného bádání a publikace nad morální stránkou dnešní společnosti a zamyšlení se nad budoucností, ráda se seznámí s dobrými novými přáteli. Andrea je odbornice na politologii, kterou má bakalářsky vystudovanou a pokračuje na Mgr., proto může podat odborné náležitosti případným zájemcům, např. poslancům, senátorům, zastupitelům, či začínajícím politikům za výhodné ceny. Také distribuuje ekologické přípravky do domácností. Andrea dále dává kurzy Italštiny. Adnrea rozumí bylinkám a dalším přírodním produktům a ráda se seznámí rovněž s lidmi, co o to mají zájem a chtějí rozvíjet své znalosti a dovednosti. klikni na tento text <—-.


Hledám lidi podobných, ale i odlišných názorů, jsem levicově smýšlejí člověk, nebránící se novým nápadům, koneckonců žijeme v 21. století…rád poznám lidi, kteří chtějí řešit problémy této země jako nezaměstnanost a podnikání a podobné věci, ale rád se sejdu na pokec i u kávy, čaje či piva, jsem ochoten se vydat na společné tůry, sledování kultury, historie či politiky..klikni na tento text<–.

Tomáš má zájem spojovat lidi na sociální a levicové scéně.. Má zájem o vzájemný dialog a podporu společnému aktivizmu pro nový a lepší stát, který drží pevnou a nezpochybnitelnou úlohu směrem k sociálním základním potřebám všech občanů. Tomáš se rád i pobaví s ostatními o tom jak by to mělo vypadat a co by kdo v rámci toho viděl za přínosné a jakým způsobem.. klikni na tento text <—-..

Josef je radikálního smýšlení, vyhovují mu spíše přímé akce a protesty a podobně… Podporuje vše o co AKORN usiluje… Spojte se s ním, je z Příbrami… Klikněte na tento text a budete přeneseni na FB profil Josefa, můžete ho požádat o přátelství a zapojit se s ním, ač už místně, či jinak, nebo jen spolupracovat přes internet a podobně… <—————:

 

Jan shání spolupracovníky v aktivitách především mírového charakteru. Mimo jiné se velmi angažuje ve sledování organizace NATO a je dále činný v nápadu našeho o.s. založit Instituty „Místo Raket“… klikni na tento text <—-..

 

Romana se ráda seznámí s aktivisty z Teplického regionu (více směrem na Bilinu) a také s horníky (sama je hornice), je naší nadějí pro aktivity lidí z dolů.. klikni na tento text <—-.

 

Radim bohužel zemřel a stává se členem presidia AKORN Im Memoriam (dodatečně dovolen presidiem 23. června 2012).. klikni na tento text <—-.

 

Pavel je dobrý kamarád, který má zkušenosti a nemá jich málo a rád se s každým mladým nadějným začínajícím člověkem v občanské angažovanosti setká a poradí mu mnohé ze svých zkušeností a rad.. klikni na tento text <—-.

Rostislav čeká na spolupracovníky v oblasti ekologie a obnovitelného hospodářství a eko-bydlení.. klikni na tento text <—-.

 

Ladislav by rád s někým začal skutečně pomáhat a to skutečně tam kde je to třeba, například komunitní sebe-organizováni a podpora lidem bez domova a spolupráce s nimi. Ladislav také se rád s každým (mladým i starým) pobaví na témata společenské poměry včera a dnes, stejně jako rád poradí kde se mohou lidé angažovat a jak. Navštivte ho na jeho FB profilu a hovořte s ním o tom, čeká Vás…:) klikni na tento text <—- 

 

Luďkova iniciativa Ekologický Empatizmus Země hledá pomocníky a nabízí spojení a spolupráci s projekty a komunitními organizacemi a záměry AKORN. Luděk hledá nejen nadšence, ale i další odborníky schopné se spojit do společné pracující sítě. Organizace EEZ je externě napojená na AKORN a je vnějším způsobem samostatná, má však nárok v AKORN se účastnit hlasování dle zásluh své působnosti a využívat všechny výhody mezinárodní sítě ACORN International jako své vlastní. Výhodnost odborné pomoci a spojení s komunitními organizacemi AKORN se bude posuzovat dle alternativní situace a nabídka na dohodovou, či smluvní, nebo jinou spolupráci, spojení či propojení a podobně -se smí vždy situačně položit.. klikni na tento text <—-..

 

Tento anonymous (utajený) člen AKORN výhradně skrze organizátory presidia AKORN naváže utajenou a bezpečnou spolupráci v oblasti mezinárodní mikroekonomie. Je Europoslanec a o zajímavém projektu si rád pohovoří a pomůže i mezinárodně propojit kontakty.Zájemci pište M. Ulvrovi… klikni na tento text <—-. 

Naše sdružení přijímá lidi různých názorů. Antonín je mladý člověk, který svůj názor nemá ještě vyprofilovaný, ale má dobrý směr a v tom ho chceme podporovat. Někdo by řekl, že je sice radikál že s tím nechce osobně nic mít, nicméně i zde si zachová AKORN objektivitu a dle stanov, člen člena nepřesvědčuje o své pravdě, pokud to ten druhý nechce sám. Antonín nabízí, že pomůže aktivizmu jakéhokoliv druhu, upoutali ho myšlenky kibuců, které AKORN propaguje, pokud ho chcete zapojit do projektu, nebo by jste ho potřebovali, či máte pro něj jinou nabídku spolupráce, kontaktujte ho. Klikni na tento text <—:

Jindřich se přidá ke stejně smýšlejícím mladým lidem, akce, demošky, koncerty, popít si pivčo, squaty (chodí hlavně pomocí berlí, ale elán mu to nebere). klikni na tento text <—-..

Daniel je Romský aktivista (chvála bohu, konečně první Rom mezi našimi členy), organizuje se společně s Antifa, ale také se chce věnovat etnické problematice a problematice snášenlivosti… Mimo to má jistě spoustu zájmů… Daniela přijal do AKORN Jindřich Dvořák a je s ním v kontaktu a společně zvažují kroky a společně je i naplňují jako společná skupina. <——: klikněte na tento odkaz a budete na FB profilu Daniela, spojte se s ním, požádejte ho o přátelství, zapojte se…:)

 

r bzgr2

 

Marie by ráda experimentovala, měla nápad, že uvede ostatní jako na nějaké seanci do představy, že naše ČR zabloudila snovým způsobem, kde je vše možné na vzdálený ostrov, úkolem lidí v této novodobě vymyšlené seanci je, aby se zamysleli, jak by na ostrově o 10,5 milionu obyvatel vytvořili spravedlivou společnost, kdyby měli tuto novou šanci… Pomůžete Marii a přidáte se? klikni na tento text <—

Michaela ráda se doví o připravovaném zajímavém projektu AKORN, pomůže s medializací, (pracuje v novinách) a popřemýšlí co by mohla ve svém vytíženém čase sama udělat.. klikni na tento text <—-

 

 Karel se rád přidá k čemukoliv. Klikni na tento text <—- 

 

Eva se ráda seznámí a spřátelí s kýmkoliv z Vás 🙂 klikni na tento text <—- 

 

Poraďte se s Honzou jak rozvíjet AKORN a do čeho jít…. 🙂 Mezi jeho záliby patří informatika a výpočetní technika… Také nové formy skutečného lidového vládnutí.. Rád se pobaví nad možnými způsoby a pokusí se je s kýmkoliv hledat a porovnat i ty pokusy, které již selhaly… klikni na tento text <—- 

 

Michal si bere zatím v AKORN tu úlohu nejmenší a to poskytnout Vám prostor pro vlastní realizaci a to jen administrací Vašich tužeb. Jen Vy sami a Vaše iniciativy, záliby a zájmy jsou skutečná práce a Michal si vzal na sebe jen to, že Vám poskytuje systém vzájemných možností, dopisování a spolupráce. Napište Michalovi, pokud chcete do samosběru s vlastním nápadem, nebo pokud máte chuť se k někomu přidat, či něco konkrétního založit, či máte komunitně podnikatelský záměr (v duchu možností neziskových organizací, či případné zákonné návaznosti na ziskovou).. klikni na tento text <—-.

  • jenda1939 napsal:

    Srdečně zdravím návštěvníky těchto stránek a jejich tvůrcům blahopřeji k nápadu i provedení. Přeji ještě mnoho nápadů, odvahy, sil a vytrvalosti do dalších dnů. Rád se také zapojím. Honza

    • michal napsal:

      děkujeme velmi, určitě se ozveme co nevidět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

*

„Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.“ Jan Werich